Служба обработки заказов: +7-700-911-5555 ((С 08:30 до 17:30 (пн-пт)))
Пункты доставки

МАКСИГРИППИН ВЗР N10 ТАБЛ ШИПУЧ НАТУР ПРОДУКТ ЕВРОПА

Временно нет в наличии
Вид товара: Лекарственные средства
Действующие вещества: Парацетамол+аскорбиновая кислота+хлорфенамин
Производитель: -Natur Produkt Europe B.V.
Страна происхождения: Нидерланды
Форма выпуска и упаковка: 10 таблеткадан пластикалық пеналға салынады. 1 пеналдан медициналық қолдану жөніндегі қазақ және орыс тіліндегі нұсқаулықпен бірге картон қорапшаға салынады.



По 10 таблеток помещают в пластиковый пенал.

По 1 пеналу вместе с инструкцией по медицинскому применению на казахском и русском языках помещают в картонную пачку.
Беречь от детей: Да
Все аналогичные товары
Купить МАКСИГРИППИН ВЗР N10 ТАБЛ ШИПУЧ НАТУР ПРОДУКТ ЕВРОПА цена
Внешний вид товара может отличаться от изображённого на фотографии

С этим товаром также заказывают

Инструкция по применению

Максигриппин взр инструкция по применению

Лекарственная форма

Көпіршитін таблеткалар



Таблетки шипучие

Состав

Дәрілік препараттың құрамы

Бір таблетканың құрамында

белсенді заттар:

  • 500
  • 00 мг парацетамол
  • 10
  • 00 мг хлорфенамин малеаты
  • 200
  • 00 мг аскорбин қышқылы

    қосымша заттар: натрий гидрокарбонаты
  • лимон қышқылы
  • сорбитол
  • повидон
  • натрий сахаринаты
  • натрий карбонаты
  • макрогол
  • натрий лаурилсульфаты
  • «Лайм» хош иісті жеміс қоспасы
Сыртқы түрінің иісінің, дәмінің сипаттамасы

Ақ немесе ақ дерлік түсті, елеусіз мәрмәрлігі бар, жиегі қиғашталған, бір жақ бетінде бөлетін сызығы бар, жалпақ, дөңгелек, жеміс иісі бар таблеткалар.



Одна таблетка содержит

активные вещества:
  • парацетамол 500
  • 00 мг
  • хлорфенамина малеат 10
  • 00 мг
  • аскорбиновая кислота 200
  • 00 мг

    вспомогательные вещества: натрия гидрокарбонат
  • лимонная кислота
  • сорбитол
  • повидон
  • натрия сахаринат
  • натрия карбонат
  • макрогол
  • натрия лаурилсульфат
  • ароматическая фруктовая добавка «Лайм»

Фармакодинамика

МаксиГриппин® – комбинированный препарат, оказывает обезболивающее, жаропонижающее действие, снимает симптомы слезотечения, насморка при простудных заболеваниях и гриппе, уменьшает отек слизистой оболочки верхних дыхательных путей.

Парацетамол – анальгетик-антипиретик. Оказывает обезболивающий и жаропонижающий эффект путем подавления синтеза простагландинов в гипоталамусе. Обладает слабой противовоспалительной активностью.

Хлорфенамина малеат является блокатором Н1 гистаминовых рецепторов. Обладает противоаллергическим действием, уменьшает отек слизистой оболочки верхних дыхательных путей, устраняет слезотечение и насморк.

Аскорбиновая кислота (витамин С) обычно включается в комбинацию противопростудных компонентов, компенсируя потери витамина С, которые происходят при вирусных заболеваниях, включая простуду. Аскорбиновая кислота относится к антиоксидантам, участвует в многочисленных метаболических процессах, в том числе в обмене углеводов, белков и липидов. Аскорбиновая кислота необходима для поддержания функции иммунной системы, нормализует проницаемость сосудов, участвует в регулировании окислительно-восстановительных процессов, синтезе коллагена и регенерации тканей, тормозит высвобождение и ускоряет распад гистамина, угнетает синтез простагландинов и других медиаторов воспаления и анафилаксии.

Фармакокинетика

Парацетамол быстро и почти полностью (95%) всасывается после перорального приема, пиковые концентрации в плазме крови достигаются за 30-60 мин после приема. Биодоступность составляет около 80%, связывание с белками плазмы – 20%, период полувыведения - 2-2,5 часа. Парацетамол метаболизируется, главным образом, в печени, метаболиты выводятся преимущественно с мочой.

Хлорфенамин после перорального приема медленно всасывается из желудочно-кишечного тракта, уровень всасывания составляет 80%, пиковые концентрации в плазме крови достигаются на протяжении 2,5-6 час. Уровень связывания с белками плазмы крови составляет 45%. Хлорфенамин преимущественно метаболизируется в печени, неизмененный препарат и его метаболиты выводятся с мочой, время полувыведения 30 час.

Аскорбиновая кислота быстро всасывается в кишечнике. После всасывания витамин С быстро переходит в кровь и распределяется по всем тканям организма. Концентрация витамина С в тканях и лимфоцитах в десятки раз превышает его концентрацию в плазме крови. Выведение осуществляется с мочой в неизмененном виде и в виде метаболитов. При приеме внутрь в физиологических дозах основным метаболитом является щавелевая кислота (55%).

Побочные действия

Жиі

Орталық жүйке жүйесі тарапынан бұзылулар:

  • ұйқышылдық, жүрек айну және бұлшықет әлсіздігі түріндегі орталық жүйке жүйесінің бәсеңдеуі, кейбір пациенттерде 2-3 күн емдеуден кейін жоғалады
  • бет дискинезиясы, үйлесімнің бұзылуы (қозғалмай қалушылық), тремор, парестезия

    Көру қабілетінің бұзылуы: көздің бұлыңғырлығы немесе қосарлануы

    Тыныс алу ағзалары, кеуде қуысы және көкірек ортасы тарапынан бұзылулар: мұрын мен тамақтың құрғауы, шырышты қабықтардың құрғауы

    Асқазан-ішек бұзылулар: ауыздың құрғауы, тәбеттің төмендеуі, дәм мен иістің өзгеруі, жүрек айну, құсу, диарея, іш қату, іштің жоғарғы бөлігіндегі ауырсыну

    Тері және тері асты шелі тарапынан бұзылулар: қатты терлеу

    Бүйрек және несеп шығару жолдары функциясының бұзылуы: несептің іркілуі және/немесе несеп шығарудың қиындауы

    Сирек

    Қан және лимфа жүйесі тарапынан бұзылулар: гемолитикалық емес анемия, сүйек кемігінің бәсеңдеуі, тромбоцитопения
  • ерекше қан кету, тамақтың ауыруы немесе шаршау сияқты симптомдары бар қан құрамындағы өзгерістер (агранулоцитоз, лейкопения, апластикалық анемия немесе тромбоцитопения)

    Қан тамырларының бұзылуы: артериялық гипотензия, артериялық гипертензия, ісінулер

    Асқазан-ішек жолы тарапынан бұзылулар: жедел және созылмалы панкреатит, қан кету, іштің ауыруы, диарея, жүрек айну, құсу, бауыр жеткіліксіздігі, бауыр некрозы, сарғаю

    Эдокриндік жүйе тарапынан бұзылулар: гипогликемия (комаға дейін)

    Тері және тері асты шелі тарапынан бұзылулар:тері қышынуы, бөртпе, тершеңдік, пурпура, ангионевроздық ісіну, есекжем
  • Бүйрек және несеп шығару жолдары тарапынан бұзылулар: нефропатиялар және тубулопатиялар

    Аллергиялық реакциялар: аса жоғары сезімталдық реакциялары, анафилаксиялық реакциялар (жөтел, қиындалған жұтыну, жүректің жиі қағуы, қышыну, қабақтың немесе көздің, беттің, тілдің айналасындағы ісіну, ентігу, қатты шаршағыштық және т.б.)
  • Тыныс алу ағзалары, кеуде қуысы және көкірек ортасы тарапынан бұзылулар: кеудедегі қысылу, сырылдар
Иммундық жүйе тарапынан бұзылулар:
  • жарыққа сезімталдық
  • ұқсас препараттарға айқаспалы сезімталдық

    Есту және тепе-теңдік мүшелері тарапынан бұзылулар: құлақтың шулауы
  • жедел лабиринтит

    Жүрек қызметінің бұзылуы: аритмия
  • жүрек жиі қағуы
  • тахикардия

    Бауыр және өт шығару жолдары тарапынан бұзылулар: холестаз
  • гепатит немесе бауырмен байланысты басқа да проблемалар (іштің жоғарғы бөлігіндегі ауырсынуды немесе іштің ауырсынуын
  • қара несепті қоса)

    Өте сирек

    Қан және лимфа жүйесі тарапынан бұзылулар: тромбоцитопения

    Ауыр тері реакциялары: уытты эпидермалдық некролиз (Лайелл синдромы)
  • көп формалы буллездік эритема (Стивенс-Джонсон синдромы)
  • жедел жайылған пустулезді бөртпелер

    Басқа: көп формалы эритема
  • көмейдің ісінуі
  • анафилаксиялық шок
  • бас айналуы



    - головная боль
  • чувство усталости

    - тошнота
  • боль в эпигастральной области

    - гипогликемия

    - анемия
  • гемолитическая анемия (особенно для пациентов с дефицитом глюкозо-6-фосфатдегидрогеназы)

    - кожная сыпь
  • зуд
  • крапивница
  • отек Квинке
  • анафилактоидные реакции

    - ощущение жара
  • сухость во рту
  • сонливость

    Обо всех побочных эффектах препарата следует сообщать врачу

Особенности продажи

Отпускается без рецепта

Особые условия

Жоғары немесе тұрақты қалтырау, бактериялық суперинфекция басталған жағдайда, қалтырау жағдайында симптомдар 3 күннен астам сақталған және ауырсыну 5 күн болған жағдайда емдеуді қайта қарау керек.

Ұсынылған дозалардан асатын дозаларды қолданған жағдайда және ұзақ емдеу жағдайында, негізінен психологиялық сипаттағы үйреніп кету қаупі туындауы мүмкін.

Артық дозалану қаупін болдырмау үшін пациенттерге препаратты парацетамол бар басқа препараттармен бір мезгілде қабылдамауды ұсынған жөн.

Бауыр аурулары бар пациенттерде артық дозалану қаупі артады.

Глутатион деңгейі төмен пациенттерде, әсіресе:

  • қатты сарқылу
  • анорексия
  • дене салмағының индексі төмен (ДСИ)
  • әлсіреген
  • құрғаған
  • алкогольді үнемі тұтынатын
  • жеңіл немесе орташа бауыр жеткіліксіздігі
  • Жильбер синдромы (отбасылық гемолитикалық емес сарғаю)
  • сепсисі бар пациенттерде бауыр жеткіліксіздігі туралы хабарламалар болды


Осы жағдайларда парацетамолды қолдану метаболикалық ацидоз қаупін арттыруы мүмкін.

Препараттың құрамында бір таблеткаға 826,40 мг натрий гидрокарбонаты бар, оны құрамында натрий бақыланатын диетадағы пациенттер ескеруі тиіс.

Педиатрияда қолдану

15 жасқа дейінгі балаларға қолдануға болмайды

Жүктілік немесе лактация кезінде

Жүктілік кезінде және лактация кезеңінде қолдануға болмайды

Препараттың көлік құралын немесе қауіптілігі зор механизмдерді басқару қабілетіне әсер ету ерекшеліктері

Көлік құралдарын және механизмдерді, сондай-ақ зейін қоюды және психомоторлы реакциялардың жылдамдығын қажет етумен байланысты потенциалды қауіпті қызмет түрлерін басқару кезінде сақтық танытқан жөн.



При длительном применении в дозах, значительно превышающих рекомендованные, необходим контроль периферической картины крови, повышается вероятность нарушения функции печени и почек.

Парацетамол и аскорбиновая кислота могут искажать показатели лабораторных исследований (количественное определение содержания глюкозы и мочевой кислоты в плазме крови, билирубина, активности «печеночных» трансаминаз).

Во избежание токсического поражения печени парацетамол не следует сочетать с приемом алкогольных напитков, а также принимать лицам, склонным к хроническому потреблению алкоголя.Риск развитий повреждений печени возрастает у больных с алкогольным гепатозом.

Назначение аскорбиновой кислоты пациентам с быстро пролиферирующими и интенсивно метастазирующими опухолями может усугубить течение процесса.У пациентов с повышенным содержанием железа в организме следует принимать аскорбиновую кислоту в минимальных дозах.

Особенности влияния лекарственного средства на способность управлять транспортным средством или потенциально опасными механизмами.

Следует проявлять осторожность при управлении транспортными средствами и механизмами, а также потенциально опасными видами деятельности, которые сопряжены с необходимостью в повышенной концентрации внимания и скорости психомоторных реакций

Показания

Температураның көтерілуімен, қалтыраумен, бас ауырумен, буындар мен бұлшықеттердің ауыруымен, мұрынның бітелуімен және тамақтың ауыруымен қатар жүретін суық тиюді және тұмауды симптоматикалық емдеу.



- симптоматическое лечение простуды и гриппа, сопровождающиеся повышенной температурой, ознобом, головной болью, болями в суставах и мышцах, заложенностью носа и болями в горле.

Противопоказания

- әсер етуші затқа (заттарға) немесе қосымша заттардың кез келгеніне аса жоғары сезімталдық

- парацетамолға, аскорбин қышқылына, хлорфенаминге немесе препараттың басқа компонентіне жоғары сезімталдық

- құрамында парацетамол бар басқа препараттарды бір мезгілде қабылдау

- соңғы 14 күн ішінде МАО қабылдап жүрген немесе қабылдаған пациенттер

- асқазан-ішек жолының эрозиялық-ойық жара зақымданулары (асқыну фазасында)

- бүйрек және/немесе бауыр функциясының айқын жеткіліксіздігі

- алкоголизм

- жабық бұрышты глаукома

- фенилкетонурия

- қуықасты безінің геперплазиясы

- гипероксалурия

- 15 жасқа дейінгі балалар

- жүктілік және лактация кезеңі

Сақтықпен - бүйрек және/немесе бауыр жеткіліксіздігі, глюкоза-6-фосфатдегидрогеназа тапшылығы, туа біткен гипербилирубинемия (Жильбер Дубин-Джонсон және Ротор синдромдары), вирустық гепатит, алкогольдік гепатит, егде жас.



- повышенная чувствительность к парацетамолу, аскорбиновой кислоте, хлорфенамину или другому компоненту препарата

- одновременный прием других парацетамолсодержащих препаратов

- эрозивно-язвенные поражения желудочно-кишечного тракта (в фазе обострения)

- выраженная почечная и/или печеночная недостаточность

- алкоголизм

- закрытоугольная глаукома

- гиперплазия предстательной железы

- детский возраст до 15 лет

- беременность и период лактации

С осторожностью:

  • почечная и/или печеночная недостаточность
  • дефицит глюкозо-6-фосфатдегидрогеназы
  • врожденные гипербилирубинемии (синдромы Жильбера
  • Дубина-Джонсона и Ротара)
  • вирусный гепатит
  • алкогольный гепатит
  • пожилой возраст

Лекарственное взаимодействие

Максигрипп®препаратын бір мезгілде қолдануға болмайды:

  • - құрамында парацетамол бар басқа препараттармен
  • орталық жүйке жүйесіне әсер ететін дәрілермен: антидепрессанттармен
  • паркинсонға қарсы дәрілермен
  • психозға қарсы дәрілермен (фенотиазин туындыларымен) бірге жағымсыз әсерлердің (несептің іркілуі
  • ауыздың кеберсуі
  • іш қатулар) даму қаупі ұлғаяды
  • амфетаминдермен және трициклді антидепрессанттармен бірге - өзекшелік кері сіңуі азаяды

    - глюкокортикостероидтармен - глаукоманың даму қаупі артады

    - изопреналинмен - оның хронотропты әсері азаяды

    - дифлунисалмен бірге - қан плазмасында парацетамолдың концентрациясы 50%-ға жоғарылайды
  • оның гепатоуыттылығы күшейеді

    - барбитураттармен бірге - парацетамолдың белсенділігі төмендейді
  • аскорбин қышқылының несеппен шығарылуы күшейеді

    - микросомальді тотығу тежегіштерімен (фенотоин
  • барбитураттар
  • рифампицин
  • фенилбутазон
  • трициклді антидепрессанттар
  • циметидин) бірге - гепатоуытты әсер ету қаупі жоғарылайды

    - ұйықтататын дәрілермен немесе транквилизаторлармен бірге - седативті әсері күшейеді

    - антихолинергиялық әсерлерді және МАО күшейтеді

    - этанолмен бірге - антигистаминді препараттардың седативті әсері және парацетамолдың жағымсыз әсерлері күшейеді (жедел панкреатиттің дамуы)
Парацетамол урикозуриялық препараттардың тиімділігін төмендетеді, ал зидовудинмен бір мезгілде қолданғанда олардың уыттылығын арттырады (гранулоцитопения).

- холестирамин парацетамолдың сіңу жылдамдығын төмендетеді, бұл ауыруды басатын әсерінің төмендеуіне әкеп соғуы мүмкін

- варфарин парацетамолмен бірге варфариннің әсерін күшейтеді және қан кетулер қаупін арттырады

- хлорамфениколмен парацетамол қабылдаған кезде плазмадағы концентрациясы жоғарылайды

- метоклопрамид пен домперидон парацетамолдың сіңу жылдамдығын арттырады

Аскорбин қышқылын мыналармен бір мезгілде қолданғанда:
  • - пенициллинмен бірге - оның сіңуі артады

    - гепаринмен және тікелей әсер етпейтін антикоагулянттармен (варфаринмен) бірге - олардың әсері бәсеңдейді

    - салицилаттармен бірге - кристаллурияның пайда болу қаупі артады

    - пероральді контрацептивтермен бірге - қан плазмасында аскорбин қышқылының концентрациясы азаяды

    - темір препараттарымен бірге - темірдің сіңуі жоғарылайды
  • ол оның уыттылығының жоғарылауына әкеп соғуы мүмкін

    - ацетилсалицил қышқылымен бірге - аскорбин қышқылының сіңуі азаяды
Нельзя одновременно применять МаксиГриппин®:
  • - со средствами
  • действующими на центральную нервную систему: антидепрессантами
  • противопаркинсоническими средствами
  • антипсихотическими средствами (производные фенотиазина) – повышается риск развития побочных эффектов (задержка мочи
  • сухость во рту
  • запоры)
  • амфетаминами и трициклическими антидепрессантами – уменьшается их канальцевая реасорбция

    - глюкокортикостероидами – увеличивается риск развития глаукомы

    - изопреналином – уменьшается его хронотропное действие

    - дифлунисалом – повышается концентрация парацетамола в плазме крови на 50%
  • усиливается его гепатотоксичность

    - барбитуратами – снижается эффективность парацетамола
  • усиливается выведение аскорбиновой кислоты с мочой

    - ингибиторами микросомального окисления (фенотоин
  • барбитураты
  • рифампицин
  • фенилбутазон
  • трициклические антидепрессанты
  • циметидин) – повышается риск гепатотоксического действия

    - этанолом – усиливается седативное действие антигистаминных препаратов и побочных действий парацетамола (развитие острого панкреатита)
Парацетамол снижает эффективность урикозурических препаратов, а при одновременном применении с зидовудином повышает их токсичность (гранулоцитопения).При одновременном применении аскорбиновой кислоты с:
  • - пенициллином – увеличивается его всасывание

    - гепарином и антикоагулянтами непрямого действия (варфарином) – ослабляется их действие

    - салицилатами – увеличивается риск появления кристаллурии

    - пероральными контрацептивами – уменьшается концентрация аскорбиновой кислоты в плазме крови

    - препаратами железа – повышается абсорбция железа
  • что может привести к повышению его токсичности

    - ацетилсалициловой кислотой – уменьшается абсорбция аскорбиновой кислоты

Ближайшие к вам пункты доставки в Алматы вы можете посмотреть здесь.

Способ применения

Дозировка

Дозалау режимі

Ересектер мен 15 жастан асқан балаларға тәулігіне 2-3 рет 1 таблеткадан. Тәуліктік ең жоғары доза - 3 таблетка. Препаратты қабылдау арасындағы аралық кем дегенде 4 сағат болуы тиіс.

Ауыруды басатын дәрі ретінде тағайындағанда дәрігердің кеңесінсіз қабылдау ұзақтығы 5 күннен аспайды және қызуды түсіретін дәрі ретінде тағайындағанда 3 күннен аспайды.

Бауыр немесе бүйрек қызметі бұзылған пациенттері

Препаратты қабылдау арасындағы аралық 8 сағаттан кем болмауы тиіс.

Енгізу әдісі мен жолы

Ішке.

Таблетканы бір стақан (200 мл) жылы (50-600С) суда толық ерітіп, алынған ерітіндіні бірден ішу керек. Препаратты тамақтану арасында қабылдаған жөн



Внутрь. Взрослым и детям старше 15 лет по 1 таблетке 2-3 раза в сутки. Таблетку следует полностью растворить в стакане (200 мл) теплой воды (50-60 0С) и полученный раствор сразу выпить. Лучше принимать препарат между приемами пищи. Максимальная суточная доза – 3 таблетки. Интервал между приемами препарата должен быть не менее 4 часов.

У пациентов с нарушениями функции печени или почек интервал между приемами препарата должен составлять не менее 8 часов.

Продолжительность приема без консультации с врачом не более 5 дней при назначении в качестве обезболивающего средства и 3-х дней в качестве жаропонижающего средства.

Передозировка

Симптомдары: тері жабындарының бозаруы, анорексия, жүректің айнуы, құсу; гепатонекроз (некроздың айқындылығы артық дозалану дәрежесіне тікелей байланысты). Ересектерде препараттың уытты әсері 10-15 г-дан астам парацетамолды қабылдағаннан кейін болуы мүмкін: «бауырлы» трансаминазалар белсенділігінің жоғарылауы, протромбинді уақыттың артуы, бауырдың зақымдануының толық клиникалық көрінісі 1-6 күннен кейін білінеді. Сирек - бауыр функциясының бұзылуы шұғыл түрде кенеттен дамиды және бүйрек функциясының жеткіліксіздігіне (тубулярлы некроз) асқынуы мүмкін. Бел аймағының ауыруымен, гемутриямен және прортеинуриямен жедел тубулярлы некрозымен бірге бүйректің ауыр функциясының жедел жеткіліксіздігі бауырдың күрделі зақымданулары жоқ болғанның өзінде дамуы мүмкін. Сондай-ақ жүрек ырғағының бұзылу және панкреатит жағдайлары жөнінде де мәлімделді. Хлорфенаминнің артық дозалану көріністері де: бас айналу, қозу, ұйқының бұзылуы, депрессия, құрысулар, уытты психоз, апноэ, дистониялық реакциялар және, аритмияны қоса жүрек-қантамыр коллапсы да болуы мүмкін. Аскорбин қышқылының көбірек дозалары диареяны және бүйректе оксалат тастарының түзілуін туындатуы мүмкін. Ұзақ кезең бойы аскорбин қышқылын көбірек пайдалану бүйрек клиренсінің артуына әкелуі мүмкін. 600 мг-ден көбірек доза несеп айдайтын әсер беруі мүмкін

Емі: препарат қабылдауды тоқтату, асқазанды шаю керек, белсендірілген көмір қабылдау керек. Әрі қарай емдік шараларды емдеу мекемелерінде жүргізген жөн: SH-тобының донаторларын және глутатион - метионин синтезінің ізашарларын артық дозаланудан кейін 8-9 сағаттан соң және N-ацетилцистеинді 12 сағаттан соң енгізу керек. Симптоматикалық және демеуші шараларды қабылдаған кезде жүрек, тыныс алу, бүйрек және бауыр функцияларына, сондай-ақ су-тұз теңгеріміне ерекше көңіл бөлген жөн. Пероральді артық дозалану жағдайында белсендірілген көмірмен емдеуді оны қолдануға қарсы көрсетілімдері жоқ болғанда, және артық дозалану жуырда болған жағдайда қарастыру керек (емдеуді препарат пероральді түрде қолданылғаннан кейін бір сағат ішінде жүргізу өте тиімдірек болады). Гипотензияны және аритмияны емдеуді мүмкіндігінше тезірек бастаған жөн.



Симптомы: бледность кожных покровов, анорексия, тошнота, рвота; гепатонекроз (выраженность некроза прямо зависит от степени передозировки). Токсическое действие препарата у взрослых возможно после приема свыше 10-15 г парацетамола: повышение активности «печеночных» трансаминаз, увеличение протромбинового времени, развернутая клиническая картина поражения печени проявляется через 1-6 дней. Редко нарушение функции печени развивается молниеносно и может осложняться почечной недостаточностью (тубулярный некроз). Острая почечная недостаточность с острым тубулярным некрозом, сопровождаемые болью в поясничном отделе, гемутрией и прортеинурией могут развиться даже при отсутствии серьезного поражения печени. Также сообщалось о случаях нарушения сердечного ритма и панкреатите. Возможны и проявления передозировки хлорфенамина: головокружение, возбуждение, нарушение сна, депрессия, судороги, токсический психоз, апноэ, дистонические реакции и сердечно-сосудистый коллапс, включая аритмию. Большие дозы аскорбиновой кислоты могут вызвать диарею и образование оксалатных камней в почках. Повышенное употребление аскорбиновой кислоты в течение длительного периода может привести к увеличению почечного клиренса. Дозировка более 600 мг оказывает мочегонное действие

Лечение: прекратить прием препарата, сделать промывание желудка, принять активированный уголь. Дальнейшие терапевтические мероприятия следует проводить в условиях лечебного учреждения: введение донаторов SH-групп и предшественников синтеза глутатиона - метионина через 8-9 ч после передозировки и N-ацетилцистеина - через 12 ч. При принятии симптоматических и поддерживающих мер, следует уделять особое внимание сердечной, дыхательной, почечной и печеночной функциям, а также водно-солевому балансу. При пероральной передозировке, лечение активированным углем следует рассмотреть при отсутствии противопоказаний к его применению, и при условии, что передозировка случилась недавно (лечение наиболее эффективно в течение первого часа после перорального применения препарата). Как можно скорее начать лечение гипотензии и аритмии.
Сертификаты

Аналогичные товары

Популярные товары

Список лекарств по алфавиту

Вы смотрели

В приложении ещё удобнее и быстрее!

Установить

Спасибо, в другой раз

apteka.com
ул. Муратбаева 23/1050026КазахстанАлматы
+7-700-911-5555
apteka.com
ул. Муратбаева 23/1050026КазахстанАлматы
+7-700-911-5555